Ohlédnutí trenérů - Starší žáci U15

15.06.2024

U15 starší žáci jsou další kategorie v pořadí v našem seznamu. Tuto kategorii má na starosti Tomáš Pavlíček. Pojďte si přečíst pár vět od trenéra. 

Starší žáci tento rok odehráli 12 ligových turnajů, což činí 36 zápasů Do téhle sezóny nás čekal těžký úkol, protože mnoho skvělých hráčů z předešlé sezóny odešlo do starší kategorie, ale zároveň nám z mladší kategorie přišlo mnoho nových skvělých kluků.

Rozjezd byl o něco těžší, první turnaje jsme často bojovali o udržení v prvním koši a párkrát jsme bohužel i sestoupili. Druhý koš jsme vždy však dokázali vyhrát a viděli jsme tudíž, že do prvního koše určitě patříme a poté to přišlo. V druhé polovině sezóny jsme již pravidelně hráli první koš, kde jsme často již bojovali o 3. místo a už jsme ani jednou nesestoupili! A všechno jsme si jenom potvrdili i dvěma finále, které jsme hráli vždy se Spartou, dva obrovsky vyrovnané zápasy a zároveň nejlepší zápasy sezóny. Jednou jsme podlehli a jednou se nám podařilo vyhrát.

 Chtěl bych poděkovat všem klukům v týmu za neskutečně odmakanou sezónu a neskutečný pokrok, který v sezóně předvedli. Našim nejstarším přeju hodně štěstí v dorostenecké kategorii a se zbytkem party už se těšíme na nové hráče z mladší kategorie s na další sezónu! 

#sokolvali