Ohlédnutí trenérů - Elévové U11

19.05.2024

Sezona 2023/24 je již za námi a my vám teď přinášíme ohlédnutí trenérů za výkonem jednotlivých kategorií. Začneme od těch nejmladších a těmi jsou Elevové U11 pod vedením Vlasty Doležalové.

Během sezony 2023/24 jsme odehráli 40 zápasů v 10 turnajích. Jednoduchým součtem jsme 21 zápasů vyhráli, 16 prohráli a 4 remizovali.

V těchto zápasech si zahrálo 25 dětí, z nichž některé vůbec poprvé hráli soutěžní utkání.

Vzhledem k tomu, že jsme začátečnická kategorie, naším cílem je naučit děti týmové hře, pohybovat se, hrát si, mít trochu přehled na hřišti a postupně i techniku s florbalkou a míčkem.

Snažíme se, aby se děti soustředili na daný úkol, uměli si připravit věci na tréninku i na zápasech, samostatně fungovat na turnajích. Aby věděli jak vypadá rozběhání, rozcvička a plnili různá cvičení. Učíme děti uvědomovat si svoje pokroky, umět je pojmenovat a navzájem si je říci.

Teď v květnu jsme opět jeli na Tatrancup, kde jsme klukům přenechali všechny kompetence, kde si vyzkoušeli tvoření hracích trojek, hlídání střídacího času.Při zpětném hodnocení sezony celého týmu, kluci uznali, že tyto kompetence nám trenérům přenechají.

Každou sezonu nastane okamžik, kdy si kluci uvědomí, že starší přejdou do vyšší kategorie a začnou trochu panikařit, co si počnou, i to jsme probrali a zároveň si stanovili cíle na novou sezonu.

Chceme hrát tak, abychom se i po prohře nestyděli za podaný výkon, nehroutili se z toho a poučili pro další zápasy a do života.

S naším maskotem Sokolíkem Pepíkem voláme SOKOLU NAZDAR. #sokolvali