Ohlédnutí trenérů - Dorostenci U17

16.06.2024

Trenér Lukáš Unger vám představí náš další mládežnický tým tentokrát jim jsou Dorostenci U17. Lukáš Unger, hodnotí celou uplynulou takto. 

S kluky jsme si nastavili určité cíle, které chceme v jednotlivých částech sezóny plnit a zlepšit, v první polovině sezóny se nám dařilo nad naše očekávání a až do Vánoc jsme bojovali o 1. Příčku v tabulce. Povedlo se nám naučit hrát na nových postech, bránit osobně 1na1 a hlavně střelecky jsme se skvěle prosazovali a nenechali jsme se v žádném zápase soupeři rozhodit. 

Po Vánoční pauze, jsme lehce zapomněli jaké cíle jsme si nastavili a co chceme v zápasech plnit a začali jsme ochutnávat také hořké prohry, dokonce v zápasech v kterých jsme byli jasně lepším týmem. To bylo způsobené hlavně nekoncentrací a alibismem, který jsme v první sezóně na čerpali, ale soupeři nám ukázali že musíme do každého zápasu jít na 100%. Přesto se nám povedlo zlepšit spoustu herních aspektů a kluci bojovali o každý bod až do konce. 

Sezónu jsme zakončili na 6. Místě tabulky a já klukům za celou sezónu moc děkuji a už teď se těším na další sezónu a nové tváře, které k nám přijdou ze starší žáků.

#sokolvali