Dobříš x Vosy Praha 1:4

Dobříš x Nehvizdy 9:2

Dobříš x Říčany 7:4

19. 4.2013 Přátelský turnaj Mníšek pod Brdy

V rámci tréninku jsme v pátek vyrazili do nové sportovní haly v Mníšku pod Brdy. Po rozdělení do družstev podle tréninku a dovedností florbalistů jsme odehráli několik zápasů, ve kterých padlo hodně gólů a k vidění byla pěkná hra s velkým nasazením všech florbalistů.

Ftoky: Mníšek pod Brdy - páteční trénink 19. 4.

Vánoční přátelský zápas s FBC Žraloci Příbram (Dorostenci)

27.12.2012 SH Vavex Příbram

Výsledek: Dobříš x Příbram 3:4 (Branky našeho výběru:   2 Vítek Bohata, 1 Jirka Tran)

Přátelák Dobříš X Mníšek pod Brdy (PŘÍPRAVKA, ELÉVOVÉ)

pátek 21.12.12´

Naši nejmenší florbalisti porazili tým z Mníšku 4 : 1

Florbalový turnaj 17.11.2012 v Jincích

V sobotu 17.11. jsme vyrazili s naším dorosteneckým výběrem na turnaj do Jinců. Ve zdejší nově vybudované hale na nás čekali soupeři z Příbrami, Komárova a domácí výběr (Jince). Před turnajem jsme si řekli, že po předchozím turnaji v Pardubicích, který nedopadl výsledkově příliš pozitivně a po více než měsíčním intenzivním tréninku, musíme všem a hlavně sami sobě dokázat, že máme na víc!

V prvním zápase na nás čekal domácí tým. Především díky naší velmi aktivní hře a vysunutému napadání, jsme soupeře téměř k žádné vyložené šanci nepustili a tak si náš brankář (Dominik Bukva) připsal na svůj účet čisté konto. Naopak my jsme si vypracovali mnoho střeleckých příležitostí, využili jsme 4 z nich..a tak jsme zvítězili 4:0.

V dalším utkání nás vyzval soupeř z Příbrami. V první třetině jsme pokračovali ve výborné aktivní hře a po zásluze jsme vedli 1:0. Ovšem ve druhé třetině a na začátku třetiny třetí jsme jaksi přestali hrát. Soupeř tohoto našeho zaváhání využil a otočil výsledek ve svůj prospěch, tedy 2:1 pro Příbram. Na závěr utkání jsme poslali na hřiště to nejzkušenější co náš tým obsahoval a to přineslo tížené ovoce, vyrovnali jsme na 2:2. Ze druhého utkání jsme tedy odcházeli s vědomím, že posledního soupeře (Komárov) musíme výrazně přestřílet a porazit velkým rozdílem.

To se nám také povedlo a znovu po výborném aktivním přístupu všech členů našeho týmu, jsme tento zápas doslova ovládli a vyhráli jsme 13:1.

A přestože hráči Příbrami měli v konečném účtování stejně bodů jako my, měli horší skóre a tak jsme tento turnaj vyhráli!!..

..Tímto článkem bych chtěl poděkovat všem hráčům za to, jak k tomuto turnaji i k předcházejícím tréninkům přistupovali a doufám, že na tyto velmi dobré výsledky budeme navazovat dalšími vítězstvími.

!Vzkaz pro hráče!

…To, že jsme vyhráli jeden turnaj neznamená, že jsme nejlepší v republice. Není na místě polevovat v úsilí na trénincích..takže budeme makat neustále na 200%!!

přátelák - pátek 25.5.12´

Góly dávali: Matouš Nevosad 3x, Lucka Prusíková 2x, Matěj Kudrna 2x, Max Šteiner 1x, Vojta Panuška 1x, Jakub Černý 1x

viz. Fotky

TJ Sokol Dobříš X FBC Žraloci Příbram 6:0

přátelák - pátek 11.5.2012

Soupiska: Bohata Vítek, Bukva Dominik, Neuberger Tomáš, Fabián Lukáš, Hrubý Filip, Pavlis Vojtěch, Olda Kupa, Jakub Lang, Dragoun Jakub, Fabián Ondřej, Pavlíček Tomáš, Moravec David, Dráb Jan, Kohout Vojtěch, Kristián Kušnirák, Hadraba Patrik, Řípa Martin

Střelci: Vítek Bohata 3x, Tomáš Pavlíček 2x, Lukáš Kubík 1x

viz.Fotky

Přátelský zápas, pátek 30.3.2012 - FBC Žraloci Příbram

V pátek jsme u nás ve sportovní hale poprvé hráli přátelák s příbramskými Žraloky - FBC Žraloci Příbram, starší žáci-dorost. I když jsem v prvních minutách dostali góla podařilo se nám zvítězit velkým rozdílem 6 : 1 - chlapcům gratulujeme k jejich výkonům, chyby jsme rozebrali a připravíme tak další treninky.

Sestava : Dominik Bukva (brána), Vítek Bohata, Jakub Dragoun, Filip Hrubý, Tomáš Foldyna, Tomáš Neuberger, Vojta Pavlis, Honza Dráb, Martin Řípa, Jakub Lang, David Moravec, Patrik Hadraba, Lukáš Fabián, Olda

Výsledek : Dobříš x Příbram 6:1

Střelci gólů: Jakub Dragoun, Filip Hrubý 2x, Lukáš Fabián, Tomáš Neuberger 2x

Přátelský zápas proti TJ Sokol Milín

Nejmenší florbalisté si v pátek 24.2. zahráli zápas, který jsme pojmuli jako přátelský. Hráli jsme 3 x 12 minut a v poslední třetině jsme prohrávali 3:1, podařilo se nám srovnat na 4:4 a v nastaveném prodloužení jsme dostali góla na konečných 5:4 pro TJ Milín. Pro většinu hráčů to byla první zkušenost a první hra před publikem, výsledek nakonec nebyl tak drtivý a budeme se snažit připravit na sobotní postupy 3.3. v Komárově. Góly dávali: Pjaták Jakub (2 góly) a Hadamovský Jiří (2 góly).

Florbalový turnaj - sportovní hala Dobříš

19.11.2011 14:04

Po téměř třech měsících trénování jsme uspořádali první přátelský turnaj s florbalovými týmy jiných Tělocvičných jednot. V nejmladší kategorii minižáků a žáků jsme neměli soupeře. Žáci nastoupili do vzájemných zápasů podle rozdělení na tréninku.

Skupina středa (týmy podle kapitánů): Pjaták Jakub X Matěj Kudrna 3 : 2

Skupina čtvrtek: Panuška Vojtěch X Prusíková Lucie : 1

V deset dopoledne nastoupily čtyři týmy starších žáků – dorost (nar. 1995 – 98). O pěknou podívanou se postaraly všechny týmy. Viděli jsme skvělí florbal kde žáci úročili své dovednosti s taktikou a potěšili své trenéry. První místo vybojoval dvaceti členný tým  z Třebíče. Fotky

Všem týmům děkujeme za účast a těšíme se na další turnaje!

4. místo, TJ SOKOL Jince

Žáci dorostu: Kohout Vojtěch (brankář), Dragoun Jakub (brankář), Kušnirák Christián Marcel (brankář),Velebil Matěj (4 góly), Pavlíček Tomáš (4 góly), Bohata Vítek (3 góly), Mann Lukáš (2 góly), , Šimůnek Michal (2 góly), Neuberger Tomáš (2 góly), Kubík Lukáš (2 góly), Beran Matěj, Ludačka Václav, Tran Jiří, Svoboda Marek, Šlégr Jan

Trenéři: Ciboch Michal, David Dragoun, Paul Vojtěch