Herní výsledky - 5.3.2024

12.03.2024
V roce 2024 už nám začal Březen a hned první víkend byl v našem podání hodně vydatný. Pojďte se podívat na 3 naše kategorie, které vyrazily do boje.


U 17 - Dorost: V pátek místo tréninku hráli naši dorostenci dohrávku 9. kola se Spartou. Před domácími diváky bohužel k výhře zápas nedotáhli ale i tak doma zůstává alespoň bod.¨¨

U15 - Starší žáci: V neděli se vydali srtži na další turnaj a znovu se utkali s týmy v prvním koši. Začínající jarní prázdniny se podepsaly na soupisce, avšak na výkonech to vůbec nebylo vidět. Ve skupině jsme se utkali s Buldoky z Radotína a s Texas Longhorns. Po výborném výkonu v prvním zápase a výhře 8:1 přišla menší produktivita v druhem zápase, ale i tak jsme zvládli vyhrát 4:3 a postoupili jsme do finále. V tom nás čekala Sparta, se kterou jsme se zatím utkali dvakrát a dvakrát jsme prohráli s velkým brankovým rozdílem. Tentokrát bylo ale vše jinak, kluci za mě podali nejlepší výkon v sezóně, dokázali jsme hrát skvělý vyrovnaný florbal se Spartou a ve finále jsme měli i trochu více štěstí a vyhráli jsme 1:0. Zbývají nám do konce sezóny ještě dva turnaje, z toho jeden domácí, a já doufám, že navážeme na tyto výkony a budeme pokračovat ve skvělé hře i výsledcích! U 11 - Elevové: V neděli jsme vyrazili s našimi pážaty na předposlední turnaj do Sokol Michle. První zápas nás čekal se Summer Camps Tatran Střešovice. Když jsme vstoupili do zápasu, bylo vidět na našich klucích, že se nedokázali vzpamatovat z toho do jakého nasazení vešli protihráči, proto skóre skončilo 12:2 pro Tatran. Další zápas nás čekal s týmem Sokol Rudná. Do tohoto zápasu šli s perfektním nasazením a hlavně s čistou hlavou. Zápas běžel hladce, ale zde se i ukázal malý háček. Hráči z proti týmu začali faulovat poté co prohrávali, a některé z našich kluků tím pádem vykolejili z nasazení do kterého vstoupily na začátku, proto vyrovnali na 6:6. Zápas byl vyrovnaný až na poslední 2 minuty kde rudná dala 3 rychlé doly a vyhrála 9:6. Do třetího a čtvrtého zápasu kluci nastoupili ve stejném tempu jako do prvních. S přispěním štěstěny jsme oba zápasy zvládli.