Herní výsledky

12.03.2024

Poslední únorový víkend se našemu týmu moc nevydařil.

Do boje po delší pauze vyrazil C tým. Pod vedením Lukáše Ungera se do boje vydali i dorostenci U17.C tým čekal v sobotu 24.2, pouze jeden zápas v Berouně. Střetli jsme se s draky z Hořovic. Zápas byl celou dobu vyrovnaný i gólově skromný. Ve druhé třetině jsme se i přes vyloučení dostali do vedení. Draci se ovšem nezalekli a před koncem třetí třetiny dali dva rychlé góly a vedení přetáhli na svojí stranu. Na dva rychlé góly jsme už nezvládly reagovat a tak si vítězství odváží draci z Hořovic.

V neděli se naši dorostenci vydali do nedalekých Hořovic s chutí vrátit domácím úder potom co jsme proti nim na Dobříši padli. Proto byl první zápas velmi vyhrocený a po pár sporných rozhodnutích rozhodčího jsme se dostali do gólového manka, které se nám bohužel nepodařilo stáhnout a prohráli jsme 2:4. Druhý zápas jsme již od začátku nebyli schopni chytit s kvalitním soupeřem tempo a utrpěli jsme vysokou porážku. Sesbíráme však síly a do příštího turnaje se vrátíme silnější